Něco málo o mně

 
 

 

 

M iluji barvy a proto miluji batikování. Miluji nekonečné možnosti a kombinace barevných odstínů, stejně tak nekonečné možnosti vzorů, tvarů a technik, které používám při výrobě batiky.Ze všech druhů batiky jsem si oblíbila studenou a ledovou batiku. Ledová batika vyžaduje více trpělivosti a času, ale je to něco zvláštního, jiného, kousky ledu vytváří ostřejší obrysy barev jak se pomalu topí a pronikají spolu s barvou do látky.

Vyrábím batikovaná trička a haleny , batikuji vše co je třeba vylepšit, oživit , dodat barvy. Batikováním se dají oživit trika, kalhoty,šaty a jakékoli oděvy, které jsou již barevně zašlé a chcete , aby se barvy znova rozzářily.

Batikou vytvářím různé vzory jako jsou mandaly, srdce, spirály , používám žebrování nebo mačkací techniky.

Batikuji s láskou a proto mé batikované výrobky přinášejí lidem radost a pozitivní náladu .

Rozzářené oči kolemjdoucích , kteří si všimli mého barevného stánku jsou toho důkazem.

Používám velmi kvalitní reaktivní barvy, které obarví vlákno dokonale. Ani opakované praní v pračce neubere sytost barev z batikovaných oděvů. Nekonečné možnosti a barevné kombinace mi umožňují vymyslet a vytvořit jakýkoli odstín batiky.

 

Jak jsem již psala, používám velmi kvalitní batikovací barvy, které skutečně drží sytost a požadovaný odstín. Batikované tričko které vyrobím je již několikrát vyprané a následně ošetřené tak, že už nic dalšího k ustálení barev není třeba.

Takže zbývá jen jediné, vybrat si velikost trika, určit zda pánský nebo dámský střih ( dámské trika jsou lehce vypasované a kratší, pánské jsou rovně střižené a delší ) , vybrat si jakékoli odstíny barev z ukázek batikovaného zboží a vybrat si vzor , který vybatikuji přímo pro vás. Klidně můžete vybrat několik odstínů, které zakomponuji do finálního batikovaného výrobku.

 

Vybírejte a svět bude zase o něco barevnější 🙂