Něco málo o mně

 
 

 

 

M iluji barvy a proto miluji batikování. Miluji nekonečné možnosti a kombinace barevných odstínů, vzorů, tvarů a technik, které používám při výrobě batiky. Ze všech druhů batiky jsem si oblíbila studenou a ledovou batiku. Ledová batika vyžaduje více trpělivosti a času, ale je to něco zvláštního, jiného. Kousky ledu vytváří ostřejší obrysy barev, jak se pomalu topí a pronikají spolu s barvou do látky.

Vyrábím batikovaná trička a haleny, batikuji vše, co je třeba vylepšit, oživit nebo dodat barvy. Batikováním se dají oživit trika, kalhoty, šaty a jakékoli oděvy, které jsou již barevně zašlé a chcete, aby se barvy znova rozzářily.

Batikou vytvářím různé vzory jako jsou mandaly, srdce, spirály, používám žebrování nebo mačkací techniky.

Batikuji s láskou, a proto mé batikované výrobky přinášejí lidem radost a pozitivní náladu.

Rozzářené oči kolemjdoucích, kteří si všimli mého barevného stánku, jsou toho důkazem.

Používám velmi kvalitní reaktivní barvy, které obarví vlákno dokonale. Ani opakované praní v pračce neubere barvám z batikovaných oděvů sytost. Dokáži vytvořit nesčetně odstínů díky úžasným možnostem, které hraní si s barvami nabízí.

 

Používám velmi kvalitní batikovací barvy, které skutečně drží sytost a požadovaný odstín. Batikované tričko, které vyrobím, je již několikrát vyprané a následně ošetřené tak, že už nic dalšího k ustálení barev není třeba.

Takže zbývá jen jediné; vybrat si velikost trika, určit zda pánský nebo dámský střih (dámské trika jsou lehce vypasované a kratší, pánské jsou rovně střižené a delší), vybrat si jakékoli odstíny barev z ukázek batikovaného zboží a rozhodnout se pro vzor, který vybatikuji přímo pro vás. Klidně můžete vybrat několik odstínů, které zakomponuji do finálního batikovaného výrobku.

 

Vybírejte a svět bude zase o něco barevnější 🙂